SFP Module

  • Single Power Supply 3.3V
  • Digital diagnostic monitor compatible with SFF-8472
  • Single Fiber Bi-Direction LC Connector
  • Hot Pluggable Capability
  • Compliant With ROHS Standard
  • Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth
  • Support 10G Ethernet, CPRI and Fiber Channel

Specifikace
  • Všeobecné
  • Operating temperature0~70˚C
  • Storage temperature-40~85˚C
  • Relative humidity30~80%
  • Napájecí napětíDC 3.3V
  • Výkon
  • Fiber typeSMF, Single fiber, 9/125um
  • ConnectorLC
  • Date Rate10 Gbps
  • Connector quantity1
  • Distance0~20km
  • Vlnová délkaTx1330nm/Rx1270nm
  • TX Power-3~2dBm
  • RX Sens(Max.)-12.4dBm
Specifikace
KE STAŽENÍ

Tento web používá k ukládání informací do vašeho zařízení soubory cookie. Cookies pomáhají našemu webu fungovat normálně a ukazují nám, jak můžeme vylepšit vaše uživatelské prostředí. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a cookies

Kontakt